informacje o nas

Elektryczny Żuraw to nieograniczone możliwości aranżacji i dekoracji oraz jedyne w 3mieście miejsce gdzie od podstaw i profesjonalnie mogą Państwo zorganizować przyjęcie& ślub w stylu Industrial Wedding.

Znajdujemy się na 4 piętrze postyczniowej fabryki przy popularnej na stoczni gdańskiej ulicy Elektryków. Z naszych okien rozciągają się cudowne widoki na Stocznie Gdańską we wszystkich kierunkach.

Nasza przestrzeń to połączenie elegancji z halowym surowym industrialem. Dysponujemy przestrzenią 2 sal o łącznej powierzchni 250 m, oraz przestronnymi halami z nieograniczoną możliwością własnej aranżacji. Do naszej przestrzeni dowiezie Państwa ogromna towarowa winda, a na dachu czekają powalające widoki na stoczniowe żurawie.

W swojej ofercie posiadamy zróżnicowane nowoczesne menu oraz wszelkiego rodzaju sprzęt techniczny i kateringowy. Zapewnimy kompleksową organizację, koordynacje i profesjonalną obsługę nawet najbardziej wymagającego przyjęcia. Każdą realizację traktujemy indywidualnie i wielu kwestiach mażemy zaproponować oryginalne rozwiązania, w oparciu o wizję klienta albo własne nowatorskie pomysły. Każda nasza realizacja jest planowana w najmniejszym szczegółem, koordynowana z wszystkimi podwykonawcami oraz realizowana według wcześniej przygotowanego i ustalonego scenariusza. Jest to najbardziej cenna rzecz i gwarancja powodzenia realizacji jaką dostają Państwo u Nas już w podstawowej cenie.

Czym dysponujemy i co możemy zaproponować:

Eleganckie i ciepłe sale 1 i 2

Eleganckie przyjęcie możemy zorganizować w przestrzeni Sali nr. 1 i 2 gdzie pomieścimy w sumie do 120 w Sali 1 oraz do 160 gości w przestrzeni Sali 1 i 2 wraz z parkietem. Miedzy salami jest spore 3 merowie przejście, które gwarantuje swobodną komunikację.

Industrialna i surowa hala 300

Na odważnych czeka niebanalna przestrzeń hali 300. Razem z parkietem pomieścimy tam około 140 gości w formie eleganckiej przy okrągłych stołach, albo w stylu loft&woodo przy deskowych blatach z drewnianej stodoły. Hala wymaga minimalnych dekoracji i wiele można osiągnąć samym światłem czy dekorem stołów co doskonale widać w relacjach.

Loftowy Ślub w hali 800

Obok hali 300 dysponujemy ogromną przestrzenia hali 800, w której możecie Panstwo zorganizować ceremonie ślubu po której goście przeniosą się na eleganckie przyjęcie do hali 300 albo sal 1 i 2.

Stoły z drewnianych desek

Oryginalne drewniane stoły z drewnianymi blatami z starej stodoły i nóżkami z drutu zbrojeniowego do realizacji w stylu Loft&Wood. Do tego dopasowane do stołów oryginalne dekorację w bardzo różnym stylu.

Winda

Przejazd naszą windą to jak podróż w lata 80. Winda dojeżdża w przestrzeń hali 300 gdzie wspólnie z gośćmi przywitamy Was lampką szampana. Można nią też zjechać do specjalnie organizowanej strefy chill, którą aranżujemy na świeżym powietrzu z drugiej strony budynku

Dach

Na naszym dachu czeka Państwa powalającą sesja zdjęciowa. Gwarantujemy maksimum doznać i żurawie na wyciągnięcie ręki.

Własna smaczna kuchnia

Dysponujemy Własną dedykowana kuchnią i spełnimy każdą kulinarną zachciankę układając Państwa menu w obecności naszego szefa kuchni.

Kontakt

Elektryczny Żuraw
80-863 Gdańsk, Elektryków 1
tel. 502356619
wedding@elektrycznyzuraw.pl